Četvrtak, 04 Svibanj 2017

Kišić prikupio 2500 potpisa podrške za mjesto gradonačelnika

Rano jutros u Gradskoj vijećnici Alen Kišić je sa zamjenicima predao 2500 prikupljenih potpisa podrške kandidaturi za gradonačelnika.

Uz Kišića su bili i predstavnici stranaka koalicije SDP-HNS-HSS-HSU-HL: Jelena Zrinski Berger u ime HNS-a, Zvonimir Sabati u ime HSS-a, Karmen Gumbas u ime HSU-a, te Jadranka Lukavečki u ime HL-a.

- ''Ljudi koji danas stoje uz mene i koji su mi dali podršku u kandidaturi za gradonačelnika Varaždina, jamac su da će ovaj naš grad Varaždin vrlo brzo pokazati da može, mora i želi bolje! Hvala svima na velikoj podršci koju mi daju od prvog dana najave kandidature, jer upravo ljudi su moja snaga. I zato molim sve Varaždinke i Varaždince da izađu na izbore i daju svoj glas meni i ovim ljudima uz mene, jer samo zajedno s vama možemo Varaždin ponovno učiniti ponosnim i vratiti ga tamo gdje pripada – na vodeće mjesto sjevera!'' - rekao je Kišić.

Objavljeno: 04.05.2017., evarazdin.hr

Pročitano puta: 61 Zadnja promjena: Četvrtak, 04 Svibanj 2017

MOJE ŠKOLOVANJE

 

vern
foi
lspr
fes
fpz

 

Prikaz obrazovnih institucija koje su utjecale na oblikovanje moje profesionalne karijere te koje su na neki način odredile moj životni i profesionalni put. Dobivena znanja i vještine koristio sam na najbolji mogući način, što kroz poslovne sustave u kojima sam radio, a kasnije, za korist i na dobrobit široj zajednici.

O MENI

Politika nije moj jedini izbor ali se bavim njome jer želim utjecati i biti aktivni sudionik društvenih procesa i na taj način pokušati pomoći dobrobiti moje djece, moje obitelji, i svih građanki i građana našeg grada, naše županije i naše države.

Moj svjetonazor je socijaldemokracija, opcija koja traži slobodu, pravdu i jednakost za svakog pojedinca i štiti pravo svakog čovjeka, neovisno o bilo kojem njegovom opredjeljenju. Čovjek sam širokih vidika, pun poštovanja i razumijevanja prema svakome, ali uvijek s vlastitim stavom.

MOJA VIZIJA

Želim biti političar koji dolazi iz naroda, i u narodu je svakodnevno, jednostavan, pristupačan i uvijek spreman na pomoć svakom čovjeku.

Želim biti političar koji okuplja a ne razdvaja, i čovjek koji na čelu kvalitetnog tima SDP-a može ponuditi Varaždinu bolje sutra.

KONTAKT PODACI

telefon+385 (0)42 213 165
 

emailinfo@alenkisic.eu
varazdin@sdp.hr

adresaTrakošćanska 24
42 000 Varaždin